SK Votice
TJ Kovohutě Podlesí

1. kolo, So 10.08 17:00

SK Votice1
TJ Kovohutě Podlesí2

SK Votice

29. kolo, Ne 09.06 17:00

Union Cerhovice4
SK Votice0

SK Doksy

28. kolo, So 01.06 17:00

SK Votice2
SK Doksy1

SK Votice

27. kolo, So 25.05 17:00

Dynamo Nelahozeves1
SK Votice0

SK Petrovice

26. kolo, So 18.05 17:00

SK Votice6
SK Petrovice2

SK Tochovice

23. kolo, St 15.05 18:00

SK Votice5
SK Tochovice1

SK Votice

25. kolo, So 11.05 17:00

FC Jílové0
SK Votice2

SK Votice

24. kolo, So 04.05 17:00

TJ Viktoria Vestec5
SK Votice2

SK Votice

22. kolo, Ne 21.04 17:00

Spartak Průhonice6
SK Votice1

FK Kosoř

21. kolo, So 13.04 17:00

SK Votice0
FK Kosoř2

TJ Jíloviště

3. kolo, So 24.08 17:00

SK Votice
TJ Jíloviště

SK Votice

4. kolo, So 31.08 10:30

Spartak Příbram
SK Votice

TJ Viktoria Vestec

5. kolo, So 07.09 17:00

SK Votice
TJ Viktoria Vestec

TJ Sokol Klecany

6. kolo, So 14.09 16:30

SK Votice
TJ Sokol Klecany

SK Votice

7. kolo, Ne 22.09 16:30

Sokol Sedlec-Prčice
SK Votice

TJ Dynamo Nelahozeves

8. kolo, So 28.09 16:00

SK Votice
TJ Dynamo Nelahozeves

SK Votice

9. kolo, So 05.10 16:00

SK Doksy
SK Votice

SK Baník Libušín

10. kolo, So 12.10 15:30

SK Votice
SK Baník Libušín

SK Votice

11. kolo, Ne 20.10 10:15

SK Rakovník "B"
SK Votice

SK Votice

13. kolo, Ne 03.11 14:00

FK Olympie Zdice
SK Votice

Memoriál Honzy Voráčka

Memoriál Honzy Voráčka

SK VOTICE SI DOVOLUJÍ POZVAT VŠECHNY PŘÍZNIVCE KOPANÉ NA MEMORIÁL HONZY VORÁČKA

Turnaj v malé kopané mužů ( nad 35 let ) a žen

konaný dne

11.8. 2018 od 13.00 hod

na fotbalovém stadionu ve Voticích

za účasti mužstev:

FK Budenín , TJ Sokol Chotoviny ,

TJ Svoboda Ratměřice  , SK Votice

PROGRAM DNE:

                  

13.00 - 14.05   Votice – Ratměřice   ( 2x 30min. )  muži

  13.00 – 14.05   Chotoviny –  Budenín  ( 2 x 30min. ) muži

14.10 – 14.35   Votice –  Ratměřice  (2x10min. - malé hř.)  ženy

 14.10 – 14.35   Chotoviny –  Budenín  (2x10min. - malé hř.)  ženy

14.40 - 15.45   Votice – Chotoviny  ( 2x 30min. )  muži

    14.40 - 15.45   Ratměřice –  Budenín  ( 2x 30min. )  muži

15.50 - 16.15  Votice – Chotoviny (2x10min. - malé hř.)  ženy

    15.50 - 16.15  Ratměřice –  Budenín (2x10min. - malé hř.)  ženy

16.20 – 17.25  Budenín –  Votice  ( 2x 30min. )  muži

        16.20 – 17.25  Chotoviny – Ratměřice  ( 2x 30min. )  muži

17.30 – 17.55  Budenín –  Votice (2x10min. - malé hř.)  ženy

        17.30 – 17.55  Chotoviny – Ratměřice (2x10min. - malé hř.)  ženy

           

                       18.00   Vyhlášení vítězů                   

K tanci a poslechu až do pozdních nočních hodin hraje   DJ  PP

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Diskuze

Střelci týmu

1 gól

Marek Slunečko

Tabulka

1. SK Baník Libušín 1 6:1 3
2. SK Chlumec 1 3:1 3
3. TJ Viktoria Vestec 1 3:1 3
4. TJ Sokol Klecany 1 4:3 3
5. TJ Kovohutě Podlesí 1 2:1 3
6. TJ Dynamo Nelahozeves 1 2:2 2
7. FC Čechie Velká Dobrá 1 2:2 2
8. SK Tochovice 1 1:1 2
9. Spartak Příbram 1 2:2 1
10. FK Olympie Zdice 1 2:2 1
11. SK Doksy 1 1:1 1
12. FK Mníšek pod Brdy 1 3:4 0
13. SK Votice 1 1:2 0
14. TJ Jíloviště 1 1:3 0
15. Sokol Sedlec-Prčice 1 1:3 0
16. SK Rakovník "B" 1 1:6 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

07.09.2019 Ondra Molčík (19)
13.09.2019 David Čáp (21)
14.09.2019 Richard Boukal (25)
20.09.2019 Michal Tábořík (14)
20.09.2019 Martin Hřebec (14)

Najdete nás na Facebooku

FA ČR Město Votice MŠMT

Počet návštěv: 9491
Posledních 30 dnů: 600 | Posledních 7 dnů: 138 | Poslední den: 20

© 2019 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne