23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SK Votice A0
22. kolo, So 13.4.2024 16:30
SK Votice A0
FK Kosoř1
21. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Slaný4
SK Votice A3
20. kolo, So 30.3.2024 16:30
SK Votice A1
SK Kladno0
18. kolo, So 16.3.2024 10:15
Viktoria Vestec8
SK Votice A0
17. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Votice A2
MSK Klecany1
19. kolo, Pá 1.3.2024 15:00
SK Rakovník5
SK Votice A0
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
FK Jinočany4
SK Votice A0
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
SK Votice A2
FK Kralupy4
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
Dynamo Nelahozeves7
SK Votice A0
24. kolo, So 27.04 17:00
SK Votice A
Sokol Tuchoměřice
25. kolo, So 04.05 10:30
Spartak Příbram
SK Votice A
26. kolo, So 11.05 17:00
SK Votice A
TJ Jíloviště
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..
SK Votice A
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Votice A
Dynamo Nelahozeves
29. kolo, So 01.06 10:15
FK Kralupy
SK Votice A
30. kolo, So 08.06 17:00
SK Votice A
FK Jinočany
16. kolo, Ne 16.06 10:00
Kovohutě Podlesí
SK Votice A
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SK Votice B0
20. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Votice B5
Drachkov0
19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
Struhařov B2
SK Votice B3
18. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Votice B5
Netvořice0
17. kolo, Ne 24.3.2024 14:00
Bystřice1
SK Votice B3
2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
TJ Budenín1
SK Votice B3
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
SK Votice B2
Olbramovice B3
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
Maršovice B2
SK Votice B6
12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Votice B4
Heřmaničky2
11. kolo, Ne 15.10.2023 15:30
Neveklov B0
SK Votice B5
23. kolo, So 04.05 17:00
Miličín
SK Votice B
24. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Votice B
Neveklov B
25. kolo, Ne 19.05 17:00
Heřmaničky
SK Votice B
26. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Votice B
Maršovice B
15. kolo, So 01.06 17:00
SK Votice B
TJ Budenín
16. kolo, So 01.06 17:00
Mezno B
SK Votice B
14. kolo, So 15.06 17:00
Olbramovice B
SK Votice B
20. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Votice dorost5
TJ Rožmitál/Tremšínem..0
19. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FC Jílové1
SK Votice dorost2
18. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Votice dorost1
Sokol Nová Ves/Pleší..1
17. kolo, Ne 24.3.2024 01:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
SK Votice dorost3
1. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Votice dorost1
Slavia Jesenice2
2. kolo, So 4.11.2023 10:00
Tatran Sedlčany1
SK Votice dorost0
13. kolo, So 28.10.2023 10:00
TJ Kunice4
SK Votice dorost2
12. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Votice dorost1
Rapid Psáry6
11. kolo, So 14.10.2023 10:00
TJ Milín Ligmet1
SK Votice dorost2
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Votice dorost0
FK Soběhrdy3
22. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Votice dorost
Spartak Průhonice
23. kolo, Ne 05.05 10:00
FK Soběhrdy
SK Votice dorost
24. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Milín Ligmet
25. kolo, Ne 19.05 10:00
Rapid Psáry
SK Votice dorost
26. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Kunice
16. kolo, Ne 02.06 10:00
Viktoria Vestec
SK Votice dorost
15. kolo, Ne 09.06 10:00
SK Votice dorost
Tatran Sedlčany
14. kolo, So 15.06 10:00
Slavia Jesenice
SK Votice dorost
1. kolo, So 5.11.2022 17:00
SK Votice starší žáci..4
Senohraby/Popovice1
3. kolo, So 22.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Struhařov/Soběhrdy0
11. kolo, So 15.10.2022 17:00
Krhanice/Nrtvořice0
SK Votice starší žáci..10
10. kolo, So 8.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..6
Týnec nad Sázavou0
9. kolo, So 1.10.2022 17:00
Poříčí/Nespeky2
SK Votice starší žáci..5
8. kolo, So 24.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..9
Sokol Teplýšovice0
7. kolo, So 17.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..11
Maršovice2
6. kolo, So 10.9.2022 17:00
Přestavlky/Čerčany2
SK Votice starší žáci..4
5. kolo, So 3.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Olbramovice/Bystřice3
4. kolo, So 27.8.2022 17:00
Sedlec-Prčice1
SK Votice starší žáci..17
23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SKV A0
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SKV B0
20. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SKV B5
Drachkov0
20. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
dorost5
TJ Rožmitál/Tremšínem..0
22. kolo, So 13.4.2024 16:30
SKV A0
FK Kosoř1
21. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Slaný4
SKV A3
19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
Struhařov B2
SKV B3
19. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FC Jílové1
dorost2
18. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SKV B5
Netvořice0
18. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
dorost1
Sokol Nová Ves/Pleší..1
24. kolo, So 27.04 17:00
SKV A
Sokol Tuchoměřice
22. kolo, Ne 28.04 10:00
dorost
Spartak Průhonice
25. kolo, So 04.05 10:30
Spartak Příbram
SKV A
23. kolo, So 04.05 17:00
Miličín
SKV B
23. kolo, Ne 05.05 10:00
FK Soběhrdy
dorost
26. kolo, So 11.05 17:00
SKV A
TJ Jíloviště
24. kolo, Ne 12.05 10:00
dorost
TJ Milín Ligmet
24. kolo, Ne 12.05 17:00
SKV B
Neveklov B
25. kolo, Ne 19.05 10:00
Rapid Psáry
dorost
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..
SKV A
Úvod / Statistiky / mladší žáci
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
error 500