Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | SK Votice A |
|
TJ Kovohutě Podlesí | 10.08.2019Sobota 17:00 | |
2. | FC Čechie Velká Dobrá |
|
SK Votice A | 17.08.2019Sobota 17:00 | |
3. | SK Votice A |
|
TJ Jíloviště | 24.08.2019Sobota 17:00 | |
4. | Spartak Příbram |
|
SK Votice A | 31.08.2019Sobota 10:30 | |
5. | SK Votice A |
|
TJ Viktoria Vestec | 07.09.2019Sobota 17:00 | |
6. | SK Votice A |
|
TJ Sokol Klecany | 14.09.2019Sobota 16:30 | |
7. | Sokol Sedlec-Prčice |
|
SK Votice A | 22.09.2019Neděle 16:30 | |
8. | SK Votice A |
|
TJ Dynamo Nelahozeves | 28.09.2019Sobota 16:00 | |
9. | SK Doksy |
|
SK Votice A | 05.10.2019Sobota 16:00 | |
10. | SK Votice A |
|
SK Baník Libušín | 12.10.2019Sobota 15:30 | |
11. | SK Rakovník "B" |
|
SK Votice A | 20.10.2019Neděle 10:15 | |
12. | SK Votice A |
|
SK Tochovice | 26.10.2019Sobota 14:30 | |
13. | FK Olympie Zdice |
|
SK Votice A | 03.11.2019Neděle 14:00 | |
14. | SK Votice A |
|
SK Chlumec | 09.11.2019Sobota 14:00 | |
15. | FK Mníšek pod Brdy |
|
SK Votice A | 17.11.2019Neděle 13:30 | |
16. | TJ Kovohutě Podlesí |
|
SK Votice A | 07.03.2020Sobota 10:30 | |
17. | SK Votice A |
|
FC Čechie Velká Dobrá | 14.03.2020Sobota 15:00 | |
18. | TJ Jíloviště |
|
SK Votice A | 21.03.2020Sobota 15:00 | |
19. | SK Votice A |
|
Spartak Příbram | 28.03.2020Sobota 14:50 | |
20. | TJ Viktoria Vestec |
|
SK Votice A | 04.04.2020Sobota 10:30 | |
21. | TJ Sokol Klecany |
|
SK Votice A | 10.04.2020Pátek 10:30 | |
22. | SK Votice A |
|
Sokol Sedlec-Prčice | 18.04.2020Sobota 17:00 | |
23. | TJ Dynamo Nelahozeves |
|
SK Votice A | 25.04.2020Sobota 17:00 | |
24. | SK Votice A |
|
SK Doksy | 02.05.2020Sobota 17:00 | |
25. | SK Baník Libušín |
|
SK Votice A | 09.05.2020Sobota 17:00 | |
26. | SK Votice A |
|
SK Rakovník "B" | 16.05.2020Sobota 17:00 | |
27. | SK Tochovice |
|
SK Votice A | 23.05.2020Sobota 17:00 | |
28. | SK Votice A |
|
FK Olympie Zdice | 30.05.2020Sobota 17:00 | |
29. | SK Chlumec |
|
SK Votice A | 06.06.2020Sobota 17:00 | |
30. | SK Votice A |
|
FK Mníšek pod Brdy | 13.06.2020Sobota 17:00 |
4 góly
Tomáš Kramný4 góly
Lukáš Navrátil2 góly
Jakub Homolka2 góly
Martin Hřebec2 góly
Petr Daniel1. | SK Rakovník | 21 | 58:21 | 50 |
2. | Sokol Tuchoměřice | 21 | 63:26 | 48 |
3. | Viktoria Vestec | 21 | 65:33 | 37 |
4. | FK Kralupy | 21 | 41:29 | 37 |
5. | FK Jinočany | 21 | 44:25 | 34 |
6. | FK Kosoř | 21 | 42:38 | 34 |
7. | TJ Jíloviště | 21 | 48:41 | 31 |
8. | Spartak Příbram | 21 | 47:41 | 30 |
9. | Kovohutě Podlesí | 21 | 39:45 | 29 |
10. | Union Beroun | 21 | 38:46 | 28 |
11. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 21 | 32:43 | 27 |
12. | SK Slaný | 21 | 23:46 | 24 |
13. | MSK Klecany | 21 | 26:33 | 21 |
14. | SK Kladno | 21 | 35:47 | 21 |
15. | Dynamo Nelahozeves | 21 | 21:51 | 13 |
16. | SK Votice A | 21 | 23:80 | 13 |
Počet návštěv: 32074
Posledních 30 dnů: 504 | Posledních 7 dnů: 113 | Poslední den: 9
© 2024 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz