18. kolo, So 16.3.2024 10:15
Viktoria Vestec8
SK Votice A0
17. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Votice A2
MSK Klecany1
19. kolo, Pá 1.3.2024 15:00
SK Rakovník5
SK Votice A0
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
FK Jinočany4
SK Votice A0
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
SK Votice A2
FK Kralupy4
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
Dynamo Nelahozeves7
SK Votice A0
12. kolo, So 21.10.2023 15:30
SK Votice A0
TJ Sokol Sedlec-Prčice..5
11. kolo, So 14.10.2023 15:30
TJ Jíloviště3
SK Votice A2
10. kolo, So 7.10.2023 16:00
SK Votice A2
Spartak Příbram1
9. kolo, So 30.9.2023 16:00
Sokol Tuchoměřice6
SK Votice A1
20. kolo, So 30.03 16:30
SK Votice A
SK Kladno
21. kolo, Ne 07.04 16:30
SK Slaný
SK Votice A
22. kolo, So 13.04 16:30
SK Votice A
FK Kosoř
23. kolo, So 20.04 17:00
Union Beroun
SK Votice A
24. kolo, So 27.04 17:00
SK Votice A
Sokol Tuchoměřice
25. kolo, So 04.05 10:30
Spartak Příbram
SK Votice A
26. kolo, So 11.05 17:00
SK Votice A
TJ Jíloviště
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..
SK Votice A
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Votice A
Dynamo Nelahozeves
29. kolo, So 01.06 10:15
FK Kralupy
SK Votice A
17. kolo, Ne 24.3.2024 14:00
Bystřice1
SK Votice B3
2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
TJ Budenín1
SK Votice B3
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
SK Votice B2
Olbramovice B3
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
Maršovice B2
SK Votice B6
12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Votice B4
Heřmaničky2
11. kolo, Ne 15.10.2023 15:30
Neveklov B0
SK Votice B5
10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
SK Votice B12
Miličín1
8. kolo, Ne 24.9.2023 16:30
SK Votice B5
Pecerady/Bukovany1
7. kolo, Ne 17.9.2023 16:30
Drachkov1
SK Votice B8
6. kolo, Ne 10.9.2023 17:00
SK Votice B0
Struhařov B3
18. kolo, Ne 31.03 16:30
SK Votice B
Netvořice
19. kolo, Ne 07.04 16:30
Struhařov B
SK Votice B
20. kolo, Ne 14.04 17:00
SK Votice B
Drachkov
21. kolo, So 20.04 17:00
Pecerady/Bukovany
SK Votice B
23. kolo, So 04.05 17:00
Miličín
SK Votice B
24. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Votice B
Neveklov B
25. kolo, Ne 19.05 17:00
Heřmaničky
SK Votice B
26. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Votice B
Maršovice B
15. kolo, So 01.06 17:00
SK Votice B
TJ Budenín
16. kolo, So 01.06 17:00
Mezno B
SK Votice B
17. kolo, Ne 24.3.2024 01:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
SK Votice dorost3
1. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Votice dorost1
Slavia Jesenice2
2. kolo, So 4.11.2023 10:00
Tatran Sedlčany1
SK Votice dorost0
13. kolo, So 28.10.2023 10:00
TJ Kunice4
SK Votice dorost2
12. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Votice dorost1
Rapid Psáry6
11. kolo, So 14.10.2023 10:00
TJ Milín Ligmet1
SK Votice dorost2
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Votice dorost0
FK Soběhrdy3
9. kolo, So 30.9.2023 10:00
Spartak Průhonice1
SK Votice dorost2
8. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Votice dorost5
SK Litavan Bohutín1
7. kolo, Ne 17.9.2023 10:00
TJ Rožmitál/Tremšínem..1
SK Votice dorost1
18. kolo, Ne 31.03 10:00
SK Votice dorost
Sokol Nová Ves/Pleší..
19. kolo, Ne 07.04 10:00
FC Jílové
SK Votice dorost
20. kolo, Ne 14.04 10:00
SK Votice dorost
TJ Rožmitál/Tremšínem..
21. kolo, So 20.04 10:00
SK Litavan Bohutín
SK Votice dorost
22. kolo, Ne 28.04 10:00
SK Votice dorost
Spartak Průhonice
23. kolo, Ne 05.05 10:00
FK Soběhrdy
SK Votice dorost
24. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Milín Ligmet
25. kolo, Ne 19.05 10:00
Rapid Psáry
SK Votice dorost
26. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Kunice
16. kolo, Ne 02.06 10:00
Viktoria Vestec
SK Votice dorost
1. kolo, So 5.11.2022 17:00
SK Votice starší žáci..4
Senohraby/Popovice1
3. kolo, So 22.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Struhařov/Soběhrdy0
11. kolo, So 15.10.2022 17:00
Krhanice/Nrtvořice0
SK Votice starší žáci..10
10. kolo, So 8.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..6
Týnec nad Sázavou0
9. kolo, So 1.10.2022 17:00
Poříčí/Nespeky2
SK Votice starší žáci..5
8. kolo, So 24.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..9
Sokol Teplýšovice0
7. kolo, So 17.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..11
Maršovice2
6. kolo, So 10.9.2022 17:00
Přestavlky/Čerčany2
SK Votice starší žáci..4
5. kolo, So 3.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Olbramovice/Bystřice3
4. kolo, So 27.8.2022 17:00
Sedlec-Prčice1
SK Votice starší žáci..17
17. kolo, Ne 24.3.2024 14:00
Bystřice1
SKV B3
17. kolo, Ne 24.3.2024 01:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
dorost3
18. kolo, So 16.3.2024 10:15
Viktoria Vestec8
SKV A0
17. kolo, So 9.3.2024 14:30
SKV A2
MSK Klecany1
19. kolo, Pá 1.3.2024 15:00
SK Rakovník5
SKV A0
2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
TJ Budenín1
SKV B3
1. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
dorost1
Slavia Jesenice2
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
FK Jinočany4
SKV A0
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
SKV B2
Olbramovice B3
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
SKV A2
FK Kralupy4
20. kolo, So 30.03 16:30
SKV A
SK Kladno
18. kolo, Ne 31.03 10:00
dorost
Sokol Nová Ves/Pleší..
18. kolo, Ne 31.03 16:30
SKV B
Netvořice
19. kolo, Ne 07.04 10:00
FC Jílové
dorost
21. kolo, Ne 07.04 16:30
SK Slaný
SKV A
19. kolo, Ne 07.04 16:30
Struhařov B
SKV B
22. kolo, So 13.04 16:30
SKV A
FK Kosoř
20. kolo, Ne 14.04 10:00
dorost
TJ Rožmitál/Tremšínem..
20. kolo, Ne 14.04 17:00
SKV B
Drachkov
21. kolo, So 20.04 10:00
SK Litavan Bohutín
dorost
Úvod / SPORT INVEST I.A třída skupina A - 2018/2019 / 14.kolo / SK Votice A : Union Cerhovice
SK Votice A
1 : 2
(0:1)
Union Cerhovice
Rozhodčí: Jaroslav Stumpf
Počet diváků: 80
4 góly
Tomáš Kramný3 góly
Lukáš Navrátil2 góly
Petr Daniel2 góly
David Königsmark2 góly
Vojtěch Budil11 gólů
Ondřej Lacina6 gólů
Roman Typta5 gólů
Lukáš Trefil5 gólů
Petr Kubíček4 góly
Roland Munkači6 gólů
Martin Hřebec6 gólů
Martin Sedlák6 gólů
Adam Svoboda3 góly
Daniel Cipl3 góly
Jan Svoboda41 gólů
Adam Svoboda17 gólů
Tomáš Šedivý5 gólů
Michal Michálek4 góly
Jiří Vaniš4 góly
Denis Beránek1. | Sokol Tuchoměřice | 18 | 59:23 | 44 |
2. | SK Rakovník | 18 | 46:19 | 41 |
3. | FK Kralupy | 18 | 38:24 | 33 |
4. | Viktoria Vestec | 18 | 59:28 | 31 |
5. | FK Kosoř | 18 | 37:35 | 28 |
6. | FK Jinočany | 18 | 34:22 | 27 |
7. | TJ Jíloviště | 18 | 42:36 | 27 |
8. | Kovohutě Podlesí | 18 | 37:39 | 26 |
9. | Spartak Příbram | 18 | 41:36 | 24 |
10. | Union Beroun | 18 | 32:42 | 22 |
11. | SK Kladno | 18 | 33:40 | 21 |
12. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 18 | 26:37 | 21 |
13. | MSK Klecany | 18 | 24:27 | 20 |
14. | SK Slaný | 18 | 18:37 | 20 |
15. | Dynamo Nelahozeves | 18 | 19:44 | 13 |
16. | SK Votice A | 18 | 19:75 | 10 |
1. | SK Votice B | 13 | 63:20 | 33 |
2. | Heřmaničky | 12 | 37:16 | 28 |
3. | Bystřice | 13 | 39:17 | 26 |
4. | Struhařov B | 12 | 35:13 | 26 |
5. | Mezno B | 12 | 34:20 | 21 |
6. | Miličín | 12 | 20:30 | 20 |
7. | Maršovice B | 12 | 30:38 | 17 |
8. | Netvořice | 12 | 36:23 | 15 |
9. | Neveklov B | 12 | 17:21 | 12 |
10. | Olbramovice B | 12 | 22:39 | 10 |
11. | TJ Budenín | 12 | 15:36 | 9 |
12. | Drachkov | 12 | 20:63 | 6 |
13. | Pecerady/Bukovany | 12 | 14:46 | 5 |
14. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Rapid Psáry | 14 | 76:20 | 39 |
2. | Slavia Jesenice | 14 | 56:29 | 33 |
3. | TJ Kunice | 14 | 75:16 | 32 |
4. | Spartak Průhonice | 14 | 40:29 | 26 |
5. | SK Votice dorost | 14 | 34:26 | 22 |
6. | Viktoria Vestec | 14 | 45:34 | 21 |
7. | Sokol Nová Ves/Pleší | 14 | 18:40 | 19 |
8. | FK Soběhrdy | 14 | 27:33 | 18 |
9. | Tatran Sedlčany | 14 | 23:37 | 16 |
10. | TJ Rožmitál/Tremšínem | 14 | 17:31 | 16 |
11. | TJ Milín Ligmet | 14 | 26:38 | 12 |
12. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 14 | 24:57 | 11 |
13. | SK Litavan Bohutín | 14 | 27:63 | 10 |
14. | FC Jílové | 14 | 17:52 | 5 |
1. | SK Votice starší žáci | 10 | 82:11 | 30 |
2. | Poříčí/Nespeky | 10 | 47:16 | 27 |
3. | Senohraby/Popovice | 10 | 36:11 | 24 |
4. | Olbramovice/Bystřice | 10 | 22:26 | 15 |
5. | Přestavlky/Čerčany | 10 | 28:28 | 14 |
6. | Týnec nad Sázavou | 9 | 19:29 | 14 |
7. | Maršovice | 10 | 26:39 | 11 |
8. | Sokol Teplýšovice | 10 | 21:29 | 8 |
9. | Krhanice/Nrtvořice | 10 | 19:42 | 6 |
10. | Sedlec-Prčice | 9 | 9:36 | 5 |
11. | Struhařov/Soběhrdy | 10 | 15:57 | 3 |
12. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 31782
Posledních 30 dnů: 635 | Posledních 7 dnů: 120 | Poslední den: 18
© 2024 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze