24. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Votice A0
Sokol Tuchoměřice1
23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SK Votice A0
22. kolo, So 13.4.2024 16:30
SK Votice A0
FK Kosoř1
21. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Slaný4
SK Votice A3
20. kolo, So 30.3.2024 16:30
SK Votice A1
SK Kladno0
18. kolo, So 16.3.2024 10:15
Viktoria Vestec8
SK Votice A0
17. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Votice A2
MSK Klecany1
19. kolo, Pá 1.3.2024 15:00
SK Rakovník5
SK Votice A0
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
FK Jinočany4
SK Votice A0
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
SK Votice A2
FK Kralupy4
25. kolo, So 04.05 10:30
Spartak Příbram
SK Votice A
26. kolo, So 11.05 17:00
SK Votice A
TJ Jíloviště
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..
SK Votice A
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Votice A
Dynamo Nelahozeves
29. kolo, So 01.06 10:15
FK Kralupy
SK Votice A
30. kolo, So 08.06 17:00
SK Votice A
FK Jinočany
16. kolo, Ne 16.06 10:00
Kovohutě Podlesí
SK Votice A
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SK Votice B0
20. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Votice B5
Drachkov0
19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
Struhařov B2
SK Votice B3
18. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Votice B5
Netvořice0
17. kolo, Ne 24.3.2024 14:00
Bystřice1
SK Votice B3
2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
TJ Budenín1
SK Votice B3
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
SK Votice B2
Olbramovice B3
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
Maršovice B2
SK Votice B6
12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Votice B4
Heřmaničky2
11. kolo, Ne 15.10.2023 15:30
Neveklov B0
SK Votice B5
23. kolo, So 04.05 17:00
Miličín
SK Votice B
24. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Votice B
Neveklov B
25. kolo, Ne 19.05 17:00
Heřmaničky
SK Votice B
26. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Votice B
Maršovice B
15. kolo, So 01.06 17:00
SK Votice B
TJ Budenín
16. kolo, So 01.06 17:00
Mezno B
SK Votice B
14. kolo, So 15.06 17:00
Olbramovice B
SK Votice B
22. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Votice dorost1
Spartak Průhonice0
20. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Votice dorost5
TJ Rožmitál/Tremšínem..0
19. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FC Jílové1
SK Votice dorost2
18. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Votice dorost1
Sokol Nová Ves/Pleší..1
17. kolo, Ne 24.3.2024 01:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
SK Votice dorost3
1. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Votice dorost1
Slavia Jesenice2
2. kolo, So 4.11.2023 10:00
Tatran Sedlčany1
SK Votice dorost0
13. kolo, So 28.10.2023 10:00
TJ Kunice4
SK Votice dorost2
12. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Votice dorost1
Rapid Psáry6
11. kolo, So 14.10.2023 10:00
TJ Milín Ligmet1
SK Votice dorost2
23. kolo, Ne 05.05 10:00
FK Soběhrdy
SK Votice dorost
24. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Milín Ligmet
25. kolo, Ne 19.05 10:00
Rapid Psáry
SK Votice dorost
26. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Kunice
16. kolo, Ne 02.06 10:00
Viktoria Vestec
SK Votice dorost
15. kolo, Ne 09.06 10:00
SK Votice dorost
Tatran Sedlčany
14. kolo, So 15.06 10:00
Slavia Jesenice
SK Votice dorost
1. kolo, So 5.11.2022 17:00
SK Votice starší žáci..4
Senohraby/Popovice1
3. kolo, So 22.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Struhařov/Soběhrdy0
11. kolo, So 15.10.2022 17:00
Krhanice/Nrtvořice0
SK Votice starší žáci..10
10. kolo, So 8.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..6
Týnec nad Sázavou0
9. kolo, So 1.10.2022 17:00
Poříčí/Nespeky2
SK Votice starší žáci..5
8. kolo, So 24.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..9
Sokol Teplýšovice0
7. kolo, So 17.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..11
Maršovice2
6. kolo, So 10.9.2022 17:00
Přestavlky/Čerčany2
SK Votice starší žáci..4
5. kolo, So 3.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Olbramovice/Bystřice3
4. kolo, So 27.8.2022 17:00
Sedlec-Prčice1
SK Votice starší žáci..17
22. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
dorost1
Spartak Průhonice0
24. kolo, So 27.4.2024 17:00
SKV A0
Sokol Tuchoměřice1
23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SKV A0
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SKV B0
20. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SKV B5
Drachkov0
20. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
dorost5
TJ Rožmitál/Tremšínem..0
22. kolo, So 13.4.2024 16:30
SKV A0
FK Kosoř1
21. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Slaný4
SKV A3
19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
Struhařov B2
SKV B3
19. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FC Jílové1
dorost2
25. kolo, So 04.05 10:30
Spartak Příbram
SKV A
23. kolo, So 04.05 17:00
Miličín
SKV B
23. kolo, Ne 05.05 10:00
FK Soběhrdy
dorost
26. kolo, So 11.05 17:00
SKV A
TJ Jíloviště
24. kolo, Ne 12.05 10:00
dorost
TJ Milín Ligmet
24. kolo, Ne 12.05 17:00
SKV B
Neveklov B
25. kolo, Ne 19.05 10:00
Rapid Psáry
dorost
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..
SKV A
25. kolo, Ne 19.05 17:00
Heřmaničky
SKV B
28. kolo, So 25.05 17:00
SKV A
Dynamo Nelahozeves
Úvod / Mužstva / SK Votice B / Roman Slabý
SK Votice B - SKV B | |||||
IV.třída s.A OFS - 2023/2024 | 13 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 13 | 0 | 0 | 3 | 0 |
4 góly
Tomáš Kramný4 góly
Lukáš Navrátil2 góly
Jakub Homolka2 góly
Martin Hřebec2 góly
Petr Daniel11 gólů
Ondřej Lacina7 gólů
Lukáš Trefil6 gólů
Roman Typta6 gólů
David Königsmark5 gólů
Petr Kubíček8 gólů
Martin Sedlák7 gólů
Martin Hřebec7 gólů
Adam Svoboda4 góly
Kryštof Koutek3 góly
Václav Vaniš41 gólů
Adam Svoboda17 gólů
Tomáš Šedivý5 gólů
Michal Michálek4 góly
Jiří Vaniš4 góly
Denis Beránek1. | SK Rakovník | 23 | 66:23 | 54 |
2. | Sokol Tuchoměřice | 23 | 69:27 | 54 |
3. | Viktoria Vestec | 23 | 74:34 | 43 |
4. | FK Kralupy | 23 | 45:33 | 40 |
5. | Spartak Příbram | 23 | 57:44 | 36 |
6. | TJ Jíloviště | 23 | 51:42 | 35 |
7. | FK Kosoř | 23 | 47:44 | 35 |
8. | FK Jinočany | 23 | 45:29 | 34 |
9. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 23 | 38:45 | 33 |
10. | Union Beroun | 23 | 42:52 | 31 |
11. | Kovohutě Podlesí | 23 | 42:49 | 30 |
12. | SK Kladno | 23 | 43:51 | 27 |
13. | SK Slaný | 23 | 24:54 | 24 |
14. | MSK Klecany | 23 | 28:45 | 21 |
15. | Dynamo Nelahozeves | 23 | 22:59 | 13 |
16. | SK Votice A | 23 | 23:85 | 13 |
1. | SK Votice B | 17 | 76:22 | 43 |
2. | Heřmaničky | 16 | 48:19 | 40 |
3. | Bystřice | 18 | 50:22 | 35 |
4. | Mezno B | 17 | 48:24 | 31 |
5. | Struhařov B | 17 | 45:24 | 30 |
6. | Maršovice B | 16 | 51:44 | 26 |
7. | Miličín | 17 | 27:45 | 24 |
8. | Netvořice | 17 | 43:33 | 22 |
9. | TJ Budenín | 16 | 24:41 | 18 |
10. | Olbramovice B | 16 | 30:48 | 16 |
11. | Neveklov B | 17 | 18:35 | 13 |
12. | Drachkov | 17 | 21:74 | 9 |
13. | Pecerady/Bukovany | 17 | 20:70 | 6 |
14. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Rapid Psáry | 18 | 89:25 | 48 |
2. | Slavia Jesenice | 18 | 71:36 | 42 |
3. | TJ Kunice | 18 | 96:21 | 41 |
4. | Viktoria Vestec | 18 | 61:38 | 33 |
5. | SK Votice dorost | 18 | 43:28 | 32 |
6. | Spartak Průhonice | 18 | 45:40 | 29 |
7. | Tatran Sedlčany | 18 | 38:39 | 28 |
8. | Sokol Nová Ves/Pleší | 19 | 35:53 | 27 |
9. | FK Soběhrdy | 18 | 34:54 | 18 |
10. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 18 | 34:68 | 17 |
11. | TJ Rožmitál/Tremšínem | 18 | 19:49 | 16 |
12. | TJ Milín Ligmet | 18 | 29:59 | 12 |
13. | SK Litavan Bohutín | 17 | 29:76 | 10 |
14. | FC Jílové | 18 | 24:61 | 9 |
1. | SK Votice starší žáci | 10 | 82:11 | 30 |
2. | Poříčí/Nespeky | 10 | 47:16 | 27 |
3. | Senohraby/Popovice | 10 | 36:11 | 24 |
4. | Olbramovice/Bystřice | 10 | 22:26 | 15 |
5. | Přestavlky/Čerčany | 10 | 28:28 | 14 |
6. | Týnec nad Sázavou | 9 | 19:29 | 14 |
7. | Maršovice | 10 | 26:39 | 11 |
8. | Sokol Teplýšovice | 10 | 21:29 | 8 |
9. | Krhanice/Nrtvořice | 10 | 19:42 | 6 |
10. | Sedlec-Prčice | 9 | 9:36 | 5 |
11. | Struhařov/Soběhrdy | 10 | 15:57 | 3 |
12. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 32198
Posledních 30 dnů: 417 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 5
© 2024 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz