16. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
Kovohutě Podlesí12
SK Votice A0
30. kolo, So 8.6.2024 17:00
SK Votice A0
FK Jinočany8
29. kolo, So 1.6.2024 10:15
FK Kralupy8
SK Votice A0
28. kolo, So 25.5.2024 17:00
SK Votice A1
Dynamo Nelahozeves2
27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
SK Votice A5
26. kolo, So 11.5.2024 17:00
SK Votice A0
TJ Jíloviště7
25. kolo, So 4.5.2024 10:30
Spartak Příbram6
SK Votice A1
24. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Votice A0
Sokol Tuchoměřice1
23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SK Votice A0
22. kolo, So 13.4.2024 16:30
SK Votice A0
FK Kosoř1
2. kolo, Ne 18.08 17:00
FK Dobřejovice
SK Votice A
3. kolo, So 24.08 17:00
SK Votice A
AFK Kácov
4. kolo, So 31.08 17:00
Dolní Břežany
SK Votice A
5. kolo, So 07.09 17:00
SK Votice A
FK Lety
7. kolo, Ne 08.09 16:30
SK Votice A
Všenorský SK
6. kolo, Ne 15.09 16:30
Sokol Kondrac
SK Votice A
8. kolo, So 28.09 16:00
Sokol Teplýšovice
SK Votice A
9. kolo, Út 08.10 16:00
SK Votice A
Tatran Sedlčany
10. kolo, So 12.10 15:30
TJ Jevany
SK Votice A
11. kolo, So 19.10 15:30
SK Votice A
Sokol Nová Ves/Pleší..
14. kolo, So 15.6.2024 17:00
Olbramovice B2
SK Votice B5
15. kolo, So 1.6.2024 17:00
SK Votice B4
TJ Budenín2
16. kolo, So 1.6.2024 17:00
Mezno B4
SK Votice B3
26. kolo, Ne 26.5.2024 17:00
SK Votice B6
Maršovice B1
25. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
Heřmaničky3
SK Votice B3
24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SK Votice B6
Neveklov B1
23. kolo, So 4.5.2024 17:00
Miličín0
SK Votice B3
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SK Votice B0
20. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Votice B5
Drachkov0
19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
Struhařov B2
SK Votice B3
14. kolo, So 15.6.2024 10:00
Slavia Jesenice2
SK Votice dorost0
15. kolo, Ne 9.6.2024 10:00
SK Votice dorost0
Tatran Sedlčany2
16. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
Viktoria Vestec8
SK Votice dorost0
26. kolo, Ne 26.5.2024 10:00
SK Votice dorost3
TJ Kunice2
25. kolo, Ne 19.5.2024 10:00
Rapid Psáry2
SK Votice dorost1
24. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
SK Votice dorost2
TJ Milín Ligmet3
23. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
FK Soběhrdy0
SK Votice dorost2
22. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Votice dorost1
Spartak Průhonice0
21. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Litavan Bohutín1
SK Votice dorost2
20. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Votice dorost5
TJ Rožmitál/Tremšínem..0
1. kolo, So 5.11.2022 17:00
SK Votice starší žáci..4
Senohraby/Popovice1
3. kolo, So 22.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Struhařov/Soběhrdy0
11. kolo, So 15.10.2022 17:00
Krhanice/Nrtvořice0
SK Votice starší žáci..10
10. kolo, So 8.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..6
Týnec nad Sázavou0
9. kolo, So 1.10.2022 17:00
Poříčí/Nespeky2
SK Votice starší žáci..5
8. kolo, So 24.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..9
Sokol Teplýšovice0
7. kolo, So 17.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..11
Maršovice2
6. kolo, So 10.9.2022 17:00
Přestavlky/Čerčany2
SK Votice starší žáci..4
5. kolo, So 3.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Olbramovice/Bystřice3
4. kolo, So 27.8.2022 17:00
Sedlec-Prčice1
SK Votice starší žáci..17
16. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
Kovohutě Podlesí12
SKV A0
14. kolo, So 15.6.2024 17:00
Olbramovice B2
SKV B5
14. kolo, So 15.6.2024 10:00
Slavia Jesenice2
dorost0
15. kolo, Ne 9.6.2024 10:00
dorost0
Tatran Sedlčany2
30. kolo, So 8.6.2024 17:00
SKV A0
FK Jinočany8
16. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
Viktoria Vestec8
dorost0
15. kolo, So 1.6.2024 17:00
SKV B4
TJ Budenín2
16. kolo, So 1.6.2024 17:00
Mezno B4
SKV B3
29. kolo, So 1.6.2024 10:15
FK Kralupy8
SKV A0
26. kolo, Ne 26.5.2024 17:00
SKV B6
Maršovice B1
2. kolo, Ne 18.08 17:00
FK Dobřejovice
SKV A
3. kolo, So 24.08 17:00
SKV A
AFK Kácov
4. kolo, So 31.08 17:00
Dolní Břežany
SKV A
5. kolo, So 07.09 17:00
SKV A
FK Lety
7. kolo, Ne 08.09 16:30
SKV A
Všenorský SK
6. kolo, Ne 15.09 16:30
Sokol Kondrac
SKV A
8. kolo, So 28.09 16:00
Sokol Teplýšovice
SKV A
9. kolo, Út 08.10 16:00
SKV A
Tatran Sedlčany
10. kolo, So 12.10 15:30
TJ Jevany
SKV A
11. kolo, So 19.10 15:30
SKV A
Sokol Nová Ves/Pleší..
Úvod / Mužstva / SK Votice A / Lukáš Navrátil
SK Votice A - SKV A | |||||
SPORT INVEST I.A třída skupina A - 2020/2021 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 |
SPORT INVEST I.A třída skupina A - 2021/2022 | 28 | 17 | 0 | 1 | 0 |
1.A třída, sk. B MUŽI - 2022/2023 | 25 | 3 | 0 | 1 | 0 |
1.A třída sk. A - 2023/2024 | 26 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 85 | 26 | 0 | 5 | 0 |
11 gólů
Ondřej Lacina10 gólů
Lukáš Trefil8 gólů
Roman Typta8 gólů
Petr Kubíček6 gólů
David Königsmark10 gólů
Martin Hřebec9 gólů
Martin Sedlák8 gólů
Adam Svoboda7 gólů
Kryštof Koutek4 góly
Václav Vaniš41 gólů
Adam Svoboda17 gólů
Tomáš Šedivý5 gólů
Michal Michálek4 góly
Jiří Vaniš4 góly
Denis Beránek1. | SK Votice A | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Bohutín | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Dobřejovice | 0 | 0:0 | 0 |
4. | AFK Kácov | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Sokol Kondrac | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Jevany | 0 | 0:0 | 0 |
7. | SB Vlašim | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Sokol Nová Ves/Pleší | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Tatran Sedlčany | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Sokol Teplýšovice | 0 | 0:0 | 0 |
11. | FK Lety | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Dolní Břežany | 0 | 0:0 | 0 |
13. | SK Jesenice | 0 | 0:0 | 0 |
14. | Všenorský SK | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Votice B | 24 | 106:35 | 59 |
2. | Heřmaničky | 24 | 81:37 | 56 |
3. | Struhařov B | 24 | 81:33 | 51 |
4. | Mezno B | 24 | 84:36 | 47 |
5. | Bystřice | 24 | 75:31 | 47 |
6. | Netvořice | 24 | 62:48 | 33 |
7. | Maršovice B | 24 | 63:75 | 31 |
8. | TJ Budenín | 24 | 39:57 | 31 |
9. | Miličín | 24 | 36:68 | 31 |
10. | Olbramovice B | 24 | 47:76 | 26 |
11. | Neveklov B | 24 | 32:59 | 19 |
12. | Drachkov | 24 | 27:100 | 12 |
13. | Pecerady/Bukovany | 24 | 32:110 | 6 |
14. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Rapid Psáry | 26 | 113:35 | 72 |
2. | TJ Kunice | 26 | 137:35 | 62 |
3. | Slavia Jesenice | 26 | 97:60 | 55 |
4. | Viktoria Vestec | 26 | 109:55 | 52 |
5. | SK Votice dorost | 26 | 53:48 | 41 |
6. | Spartak Průhonice | 26 | 61:66 | 36 |
7. | Sokol Nová Ves/Pleší | 26 | 52:75 | 33 |
8. | Tatran Sedlčany | 26 | 51:66 | 31 |
9. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 26 | 48:89 | 29 |
10. | FC Jílové | 26 | 50:76 | 27 |
11. | FK Soběhrdy | 26 | 55:68 | 25 |
12. | TJ Milín Ligmet | 26 | 49:82 | 25 |
13. | TJ Rožmitál/Tremšínem | 26 | 27:84 | 22 |
14. | SK Litavan Bohutín | 26 | 43:106 | 16 |
1. | SK Votice starší žáci | 10 | 82:11 | 30 |
2. | Poříčí/Nespeky | 10 | 47:16 | 27 |
3. | Senohraby/Popovice | 10 | 36:11 | 24 |
4. | Olbramovice/Bystřice | 10 | 22:26 | 15 |
5. | Přestavlky/Čerčany | 10 | 28:28 | 14 |
6. | Týnec nad Sázavou | 9 | 19:29 | 14 |
7. | Maršovice | 10 | 26:39 | 11 |
8. | Sokol Teplýšovice | 10 | 21:29 | 8 |
9. | Krhanice/Nrtvořice | 10 | 19:42 | 6 |
10. | Sedlec-Prčice | 9 | 9:36 | 5 |
11. | Struhařov/Soběhrdy | 10 | 15:57 | 3 |
12. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 33029
Posledních 30 dnů: 260 | Posledních 7 dnů: 91 | Poslední den: 8
© 2024 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz