26. kolo, So 11.5.2024 17:00
SK Votice A0
TJ Jíloviště7
25. kolo, So 4.5.2024 10:30
Spartak Příbram6
SK Votice A1
24. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Votice A0
Sokol Tuchoměřice1
23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SK Votice A0
22. kolo, So 13.4.2024 16:30
SK Votice A0
FK Kosoř1
21. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Slaný4
SK Votice A3
20. kolo, So 30.3.2024 16:30
SK Votice A1
SK Kladno0
18. kolo, So 16.3.2024 10:15
Viktoria Vestec8
SK Votice A0
17. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Votice A2
MSK Klecany1
19. kolo, Pá 1.3.2024 15:00
SK Rakovník5
SK Votice A0
28. kolo, So 25.05 17:00
SK Votice A
Dynamo Nelahozeves
29. kolo, So 01.06 10:15
FK Kralupy
SK Votice A
30. kolo, So 08.06 17:00
SK Votice A
FK Jinočany
16. kolo, Ne 16.06 10:00
Kovohutě Podlesí
SK Votice A
24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SK Votice B6
Neveklov B1
23. kolo, So 4.5.2024 17:00
Miličín0
SK Votice B3
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SK Votice B0
20. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Votice B5
Drachkov0
19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
Struhařov B2
SK Votice B3
18. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Votice B5
Netvořice0
17. kolo, Ne 24.3.2024 14:00
Bystřice1
SK Votice B3
2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
TJ Budenín1
SK Votice B3
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
SK Votice B2
Olbramovice B3
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
Maršovice B2
SK Votice B6
26. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Votice B
Maršovice B
15. kolo, So 01.06 17:00
SK Votice B
TJ Budenín
16. kolo, So 01.06 17:00
Mezno B
SK Votice B
14. kolo, So 15.06 17:00
Olbramovice B
SK Votice B
24. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
SK Votice dorost2
TJ Milín Ligmet3
23. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
FK Soběhrdy0
SK Votice dorost2
22. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Votice dorost1
Spartak Průhonice0
21. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Litavan Bohutín1
SK Votice dorost2
20. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Votice dorost5
TJ Rožmitál/Tremšínem..0
19. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FC Jílové1
SK Votice dorost2
18. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Votice dorost1
Sokol Nová Ves/Pleší..1
17. kolo, Ne 24.3.2024 01:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
SK Votice dorost3
1. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
SK Votice dorost1
Slavia Jesenice2
2. kolo, So 4.11.2023 10:00
Tatran Sedlčany1
SK Votice dorost0
26. kolo, Ne 26.05 10:00
SK Votice dorost
TJ Kunice
16. kolo, Ne 02.06 10:00
Viktoria Vestec
SK Votice dorost
15. kolo, Ne 09.06 10:00
SK Votice dorost
Tatran Sedlčany
14. kolo, So 15.06 10:00
Slavia Jesenice
SK Votice dorost
1. kolo, So 5.11.2022 17:00
SK Votice starší žáci..4
Senohraby/Popovice1
3. kolo, So 22.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Struhařov/Soběhrdy0
11. kolo, So 15.10.2022 17:00
Krhanice/Nrtvořice0
SK Votice starší žáci..10
10. kolo, So 8.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..6
Týnec nad Sázavou0
9. kolo, So 1.10.2022 17:00
Poříčí/Nespeky2
SK Votice starší žáci..5
8. kolo, So 24.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..9
Sokol Teplýšovice0
7. kolo, So 17.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..11
Maršovice2
6. kolo, So 10.9.2022 17:00
Přestavlky/Čerčany2
SK Votice starší žáci..4
5. kolo, So 3.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Olbramovice/Bystřice3
4. kolo, So 27.8.2022 17:00
Sedlec-Prčice1
SK Votice starší žáci..17
24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SKV B6
Neveklov B1
24. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
dorost2
TJ Milín Ligmet3
26. kolo, So 11.5.2024 17:00
SKV A0
TJ Jíloviště7
23. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
FK Soběhrdy0
dorost2
23. kolo, So 4.5.2024 17:00
Miličín0
SKV B3
25. kolo, So 4.5.2024 10:30
Spartak Příbram6
SKV A1
22. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
dorost1
Spartak Průhonice0
24. kolo, So 27.4.2024 17:00
SKV A0
Sokol Tuchoměřice1
23. kolo, So 20.4.2024 17:00
Union Beroun4
SKV A0
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SKV B0
28. kolo, So 25.05 17:00
SKV A
Dynamo Nelahozeves
26. kolo, Ne 26.05 10:00
dorost
TJ Kunice
26. kolo, Ne 26.05 17:00
SKV B
Maršovice B
29. kolo, So 01.06 10:15
FK Kralupy
SKV A
15. kolo, So 01.06 17:00
SKV B
TJ Budenín
16. kolo, So 01.06 17:00
Mezno B
SKV B
16. kolo, Ne 02.06 10:00
Viktoria Vestec
dorost
30. kolo, So 08.06 17:00
SKV A
FK Jinočany
15. kolo, Ne 09.06 10:00
dorost
Tatran Sedlčany
14. kolo, So 15.06 10:00
Slavia Jesenice
dorost
Úvod / SPORT INVEST I.A třída skupina A - 2018/2019 / 30.kolo / TJ Jíloviště : Čechie Velká Dobrá
TJ Jíloviště
- : -
Čechie Velká Dobrá
5 gólů
Tomáš Kramný4 góly
Lukáš Navrátil2 góly
Jakub Homolka2 góly
Martin Hřebec2 góly
Petr Daniel11 gólů
Ondřej Lacina9 gólů
Lukáš Trefil8 gólů
Petr Kubíček7 gólů
Roman Typta6 gólů
David Königsmark9 gólů
Martin Hřebec8 gólů
Martin Sedlák8 gólů
Adam Svoboda6 gólů
Kryštof Koutek4 góly
Václav Vaniš41 gólů
Adam Svoboda17 gólů
Tomáš Šedivý5 gólů
Michal Michálek4 góly
Jiří Vaniš4 góly
Denis Beránek1. | SK Rakovník | 25 | 73:25 | 58 |
2. | Sokol Tuchoměřice | 25 | 72:32 | 55 |
3. | Viktoria Vestec | 25 | 78:39 | 46 |
4. | FK Kosoř | 25 | 58:49 | 41 |
5. | FK Jinočany | 25 | 52:29 | 40 |
6. | FK Kralupy | 25 | 45:39 | 40 |
7. | TJ Jíloviště | 25 | 60:44 | 39 |
8. | Spartak Příbram | 25 | 63:50 | 39 |
9. | Kovohutě Podlesí | 25 | 48:51 | 36 |
10. | SK Kladno | 25 | 48:53 | 33 |
11. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 25 | 40:53 | 33 |
12. | Union Beroun | 25 | 44:58 | 31 |
13. | SK Slaný | 25 | 31:61 | 27 |
14. | MSK Klecany | 25 | 35:48 | 25 |
15. | Dynamo Nelahozeves | 25 | 23:65 | 13 |
16. | SK Votice A | 25 | 24:98 | 13 |
1. | SK Votice B | 19 | 85:23 | 49 |
2. | Heřmaničky | 19 | 58:28 | 46 |
3. | Mezno B | 20 | 62:27 | 40 |
4. | Struhařov B | 20 | 60:27 | 39 |
5. | Bystřice | 19 | 60:22 | 38 |
6. | Maršovice B | 19 | 57:53 | 30 |
7. | Netvořice | 19 | 48:36 | 25 |
8. | TJ Budenín | 19 | 28:44 | 24 |
9. | Miličín | 20 | 28:60 | 24 |
10. | Olbramovice B | 19 | 35:60 | 20 |
11. | Neveklov B | 19 | 19:42 | 13 |
12. | Drachkov | 20 | 24:86 | 9 |
13. | Pecerady/Bukovany | 20 | 26:82 | 6 |
14. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Rapid Psáry | 21 | 99:29 | 57 |
2. | TJ Kunice | 21 | 114:28 | 50 |
3. | Slavia Jesenice | 21 | 79:45 | 45 |
4. | Viktoria Vestec | 21 | 81:45 | 39 |
5. | SK Votice dorost | 21 | 49:32 | 38 |
6. | Sokol Nová Ves/Pleší | 21 | 39:55 | 31 |
7. | Spartak Průhonice | 21 | 49:49 | 30 |
8. | Tatran Sedlčany | 21 | 44:48 | 28 |
9. | TJ Sokol Sedlec-Prčice | 21 | 39:75 | 23 |
10. | TJ Milín Ligmet | 21 | 37:64 | 21 |
11. | FK Soběhrdy | 21 | 35:59 | 18 |
12. | FC Jílové | 21 | 36:64 | 18 |
13. | TJ Rožmitál/Tremšínem | 21 | 22:69 | 16 |
14. | SK Litavan Bohutín | 21 | 30:91 | 10 |
1. | SK Votice starší žáci | 10 | 82:11 | 30 |
2. | Poříčí/Nespeky | 10 | 47:16 | 27 |
3. | Senohraby/Popovice | 10 | 36:11 | 24 |
4. | Olbramovice/Bystřice | 10 | 22:26 | 15 |
5. | Přestavlky/Čerčany | 10 | 28:28 | 14 |
6. | Týnec nad Sázavou | 9 | 19:29 | 14 |
7. | Maršovice | 10 | 26:39 | 11 |
8. | Sokol Teplýšovice | 10 | 21:29 | 8 |
9. | Krhanice/Nrtvořice | 10 | 19:42 | 6 |
10. | Sedlec-Prčice | 9 | 9:36 | 5 |
11. | Struhařov/Soběhrdy | 10 | 15:57 | 3 |
12. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 32439
Posledních 30 dnů: 430 | Posledních 7 dnů: 127 | Poslední den: 20
© 2024 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze